Ikea köögimööbli paigaldus

Kvaliteetne Ikea köögimööbli paigaldus

NB! Me ei ole kuidagi seotud Ikea ametliku esinduse ega nende hinnakirjaga!

Pakume ainult alternatiivset võimalust Ikea toodete paigaldusteenuse tellimiseks

Ostsid Ikea köögimööbli, kuid Ikea paigaldusteenust tuleb oodata kaua?

Enam pole vaja oodata, telli kvaliteetne Ikea köögimööbli paigaldus meilt!

Meil on suured kogemused, esimese Ikea köögi paigaldasime Skandinaavias juba 2005 aastal

 

Osta julgelt kvaliteetne Ikea köögimööbel, paigaldus ja kõik vajalikud lisatööd jäta meie hooleks

  • Tasuta hinnapakkumine 
  • Hinnapakkumise teeme päevaga
  • Vastame teie küsimustele 7 päeva nädalas

Meie teenuse tellimiseks või hinnapakkumise saamiseks helistage meile või saatke palun oma päring meile e-kirjaga

Ikea köögimööbli paigaldus koos köögitehnika paigaldusega

Miks on mõistlik tellida Ikea köögimööbli paigaldus kogenud paigaldajalt?

Tõenäoliselt paneb kokku ja paigaldab kogenud Ikea köögimööbli paigaldaja  köögi mitu korda kiiremini, kui vähese kogemuse või oma esimest kööki kokku panev paigaldaja. Seda vaatamata sellele, et Ikea mööbli kokkupanemine  on tehtud jõukohaseks kõigile, kes Ikea tooteid ostavad.

Esimene ajavõit saadakse eelnevalt väljakujunenud süsteemil töötades, kogenud paigaldaja teab täpselt tööde järjekorda, teab kust on mõistlik alustada ega pea mööblit kokku pannes paigaldusjuhendeid lappama ja näpuga pingsalt järge ajama. Eriti hästi saab sellest aru siis, kui paigaldustöid tuleb teostada kitsastes tingimustes.

Teine ja mitte vähem oluline aspekt on õigete tööriistade kasutamine. Kuigi esialgu võib tunduda, et edukaks köögimööbli paigaldamiseks piisab aku kruvikeerajast, haamrist ja mõnest pisemast käsitööriistast veel, siis tegelikult läheb hea lõpptulemuse saamiseks vaja ka mõnda spetsiaalset tööriista. Õigel paigaldajal on sellised tööriistad juba olemas ja puudub vajadus nende rentimise või ostmise järele, ostes on sellised tööriistad üsna kallid.

Sattusin hiljuti lugema Postimehe (kodustiili) artiklit ja ühte blogipostitust, kus välja oli toodud Ikea köögimööbli paigaldamisel tekkinud probleemid. Ühel juhul oli paigaldamisel probleemina välja toodud kappide loodi saamine, ning teisel juhul mööbliplaatide ja töötasapinna mõõtu lõikamine selliselt, et lõigatud serv jääks sirge ja ilus. 

Mõlemaid kirjeldatud probleemidest oleks saanud õigete tööriistade ja töövõtete kasutamisel edukalt vältida, selle tõttu tasub kaaluda Ikea köögimööbli paigaldus tellida kogenud paigaldajalt

Lisaks kappide kokku panemisele ja paigaldamisele, tuleb paigaldada köögitehnika, nõudepesumasin, õhupuhasti ja teostada elektritöid. Tellides teenuse Ikea köögimööbli paigaldus meilt, saavad teostatud ka kõik lisa -ja eritööd.

Meie ehitustööde lisateenusega saate tutvuda:  Ehitustööd Tallinnas

Kui palju maksab Ikea köögimööbli paigaldus?

Nii nagu erineb köögimööbel oma suuruse, disaini ja tehnika poolest, erineb ka köögimööbli paigaldamise hind

Köögimööbli paigaldamise miinimum tasuks on 166 EUR, millele lisandub käibemaks 20%

Köögimööbli paigalduse hind sõltub paljudest asjaoludest, selleks, et öelda teile täpne paigalduse maksumus, on meil vaja teada kappide arvu köögitehnika kogust, kas tulevad lisapaneelid külgedele, valgustus kappidesse, paigalduse asukoht, lisatööde vajadus jms.